Türkçe Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkçe Rap

Türkçe Rap Hakkında Herşey Bu Sitede Yer Almaktadır

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sagopa K feat Kolera – Günlerim Ağlak

YazarMesaj
AsYaRaMaS

Sagopa K feat Kolera – Günlerim Ağlak Empty
MesajKonu: Sagopa K feat Kolera – Günlerim Ağlak   Sagopa K feat Kolera – Günlerim Ağlak Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 6:50 pm

Nakarat:
Günlerim ağlak, sabrın sonu selamete varsa da faydası yok, gözlerim sağanak varsın sözüm olsun gülücük merhamet olmasın. Defterim sığınak yazdıklarım ayrılık, damarımda kan bitmiş. Günlerim ağlak, sağlıcakla kal, benden uzak dur, yakın olma

Sagopa K:
Kastır ! ruhunu tamir ettir ve iki yerinden bıçakla kendini bazen neden bencilsin yada çok saf sen mahfe bu civarda yok mudur, ah mahcupsun mahkum dalavere güler ağlar yapmacık bakışların bir film gibi yalanların, hakim gözlerin, gözlerime hep asildin oysa ki şu benliğimde ta düne, ama şimdi maalesef tadilatta bu kalbim kısık ateşte kaynar gerçeklerim, her şeyi sen *** etmiştin, günahını üzerine hipotekledin dişi kişilik, tek çekimlik duman tadında mayhoş tadın damaklarımda yaştı taş çocuk derin uykuda, ya !

Nakarat:
Günlerim ağlak, sabrın sonu selamete varsa da faydası yok, gözlerim sağanak varsın sözüm olsun gülücük merhamet olmasın. Defterim sığınak yazdıklarım ayrılık, damarımda kan bitmiş. Günlerim ağlak, sağlıcakla kal, benden uzak dur, yakın olma.

Kolera:
Dişi kişilik ilişikteki ilişkileri iliğine kadar hissederdi Guiness rekoruna giren uzun lirikleri görseydi, gelebilseydi, intihara sürükledi herkesi, depresif enfeksiyonlarım, taşıyamadım çöp gibi ruhumla aykırıymış yasa doğama, saatte 500 km. beyin sarsıntılarım, tatminkarlığı tatsız tadı tatminsiz tarzı tarifsiz tasası eksiksiz, tamahkar tarih tahminsiz, yaşım 21, ateşim 40 ne desem boş tükürün suratıma, ateşim düşsün ! iyi akşamlar, anlayamıyorum kendimi, hay senin bu sıfatların öznesi biraz iter misin hikayeleri, çıkaramıyorum bu kafadan kendimi, lades kemiği gibi kıracaklar beni, kopuverecek kafa tasım, yaşamın arşı aşan alkışlamaları sevdiğini söyleme, sevenime ayıp, 2+2=5 çok üzülürdü görseydi kuvan testesteron salgılama haf safhada, yeni nesil köle çocuğu kaptı selam olsun, Sam amcanın dolarına iki kaşık içinde kalan kahkaha, vitamin yetmez ayakta durmana, kambur asaplarınız, vıdı vıdılarınız, malum, keser misiniz ikiye kendinizi, ardından kuşun kopuk kolunuzu hırs ve arzunun kesiştiği yerde tutkunun esiri oldum çok konuştun be Kolera sus sırlar yorganın altına, kopmadan zincirleri yaşamın şaka da kaldırmaz bunalımlarım

Nakarat:
Günlerim ağlak, sabrın sonu selamete varsa da faydası yok, gözlerim sağanak varsın sözüm olsun gülücük merhamet olmasın. Defterim sığınak yazdıklarım ayrılık, damarımda kan bitmiş. Günlerim ağlak, sağlıcakla kal, benden uzak dur, yakın olma

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer & Kolera] > Can Havli
» KOLERA SAGOPA-Ne Bilirsin 2oo7
» Sagopa&Kolera-Monotonluk Maratonu